Lesley Kerkhove: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 99: | Regel 99: | ||
| Chen Yi<br />Luksika Kumkhum | | Chen Yi<br />Luksika Kumkhum | ||
| 6-7, 6-3, [10-2] | | 6-7, 6-3, [10-2] | ||
|- | |||
| 2. | |||
| 2008 | |||
| Notting Hill | |||
|- | |||
| 3. | |||
| 2008 | |||
| Florence | |||
|- | |||
| 4. | |||
| 2008 | |||
| Milaan | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 mrt 2015 10:42
| Lesley Kerkhove
(Goes 7 november 1991) tennisster |
|---|
Sjabloon:Infobox tennisspeler Lesley Kerkhove is een proftennisspeelster uit Nederland. Zij begon met tennis toen zij vijf jaar oud was.
Posities op de WTA-ranglijst
Positie per einde seizoen:
| jaartal | ranking enkelspel |
ranking dubbelspel |
|---|---|---|
| 2013 | 251 | 307 |
| 2012 | 321 | 480 |
| 2011 | 399 | 484 |
| 2010 | 604 | 603 |
| 2009 | 1005 | – |
| 2008 | 1053 | – |
Palmares
WTA-finaleplaatsen enkelspel
Geen.
WTA-finaleplaatsen dubbelspel
Geen.
Gewonnen ITF-toernooien enkelspel
| nr. | finaledatum | toernooi | dotatie | tegenstandster in finale | score |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 2011-02-25 | Albufeira | $10.000 | Amra Sadiković]] | 3-6, 7-5, 6-2 |
| 2. | 2014-06-29 | Aschaffenburg | $25.000 | Carina Witthöft | 7-5, 6-3 |
Gewonnen ITF-toernooien dubbelspel
| nr. | finaledatum | toernooi | dotatie | partner | tegenstandsters in finale | score |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 2013-03-20 | Taipei | $50.000 | Arantxa Rus | Chen Yi Luksika Kumkhum |
6-7, 6-3, [10-2] |
| 2. | 2008 | Notting Hill | ||||
| 3. | 2008 | Florence | ||||
| 4. | 2008 | Milaan |
Auteur
Wim van Gorsel, 2015